Ram 1800-talets andra hälft
2013-10-08
208088
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-talets andra hälft, bronserad, dekor i pastellage, 70x61 cm
Smärre skador, lagningar