Arkiv

Diverse - Sida 1339

Planteringskärl konstrotting

Planteringskärl konstrotting

Holger Eriksson tennsoldater

Holger Eriksson tennsoldater

Fällar 1800-tal

Fällar 1800-tal

Fågelbad 1900-talets andra hälft

Josef Frank

Josef Frank

Kandelabrar

Kandelabrar

Speglar tenn

Speglar tenn

Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn

Ram i med snidad dekor i valnöt

Avståndsmätare m/41

Avståndsmätare m/41

Lars Pirak saltripa

Lars Pirak saltripa

Vårt Nyhetsbrev