Arkiv

Diverse - Sida 1337

Skultuna tekanna med värmare

Skultuna tekanna med värmare

Ljusstakar gustaviansk stil

Ljusstakar gustaviansk stil

Miniatyr 1700-tal

Miniatyr 1700-tal

Souvenir Stockholmsutställningen 1897

Mortel 1700/1800-tal

Mortel 1700/1800-tal

Solur 1900-tal

Solur 1900-tal

Modellbilar olika fabrikat

Modellbilar olika fabrikat

Sättugnsplatta

Sättugnsplatta

Eldhundar gjutjärn

Eldhundar gjutjärn

Kandelabrar förgyllda

Kandelabrar förgyllda

Väggspegel barockstil

Väggspegel barockstil

Spegel venetiansk

Spegel venetiansk

Vårt Nyhetsbrev