Kandelabrar
2016-05-22
384967
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, metall, för tre ljus, höjd 41 cm
Slitage, en ljusarm med lagning