Arkiv

Diverse - Sida 1323

Champagne/ Vinkylare

Champagne/ Vinkylare

Diorama 1800-talets andra hälft

Tekanna empire

Tekanna empire

Firma Svenskt Tenn skål

Firma Svenskt Tenn skål

Kuverttallrikar

Kuverttallrikar

Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar

Bestick Singoalla

Bestick Singoalla

Ljusstakar nygotik

Ljusstakar nygotik

Skäkteträn bl a Norrala

Skäkteträn bl a Norrala

Prismor 18/1900-tal

Prismor 18/1900-tal

Lampdelar mm

Lampdelar mm

Lampdelar ljusmanschetter mm

Lampdelar ljusmanschetter mm

Vårt Nyhetsbrev