Ljusstakar nygotik
2019-11-24
686394
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, nygotik, förgylld pressad plåt, höjd ca
PROVENIENS: Stopalo