Arkiv

Diverse - Sida 1321

Brevpress mässing

Brevpress mässing

Spegel Karl Johan förgylld

Spegel Karl Johan förgylld

Figuriner 4 st 1900-tal

Figuriner 4 st 1900-tal

Miniatyrplaketter i silver

Miniatyrplaketter i silver

Skulptur madonna med barn

Skulptur madonna med barn

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Josef Frank gardiner

Josef Frank gardiner

Singer symaskin

Singer symaskin

Kikare

Kikare

Alexander den store mynt

Alexander den store mynt

Ljusstakar

Ljusstakar

Stenbordsduk samt ågedyna

Stenbordsduk samt ågedyna

Vårt Nyhetsbrev