Arkiv

Diverse - Sida 1172

SERVERINGSVAGN

SERVERINGSVAGN

William Morris textil rosehip

William Morris textil rosehip

Solur 1900-tal

Solur 1900-tal

Piedestal gips omkring 1900

Piedestal gips omkring 1900

Ljusstake Josef Frank mässing Svenskt Tenn

Mortlar marmor

Mortlar marmor

MASSIMO GIACON figuriner Alessi

Alessi Jean Nouvel,  Mario Botta

Dryckeshorn 1800-talets slut

Dryckeshorn 1800-talets slut

Josef Frank Vänskapsknuten ljusstake

Dalahäst

Dalahäst

Grindar gjutjärn

Grindar gjutjärn

Vårt Nyhetsbrev