SERVERINGSVAGN
2020-11-01
831505
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, rökfärgat glas, ställ för flaskor undertill, på hjul, höjed ca 72, diameter ca 57 cm
Bruksslitage