Arkiv

Diverse - Sida 1117

Fönstersmycke

Fönstersmycke

Brevpress 1800-tal marmor och förgylld brons

Dörr till sädesförråd

Dörr till sädesförråd

Vettar trä

Vettar trä

Sparbössa 1930-tal

Sparbössa 1930-tal

Bestick emalj 1700-tal

Bestick emalj 1700-tal

Bestick Gense

Bestick Gense

GUNNAR CYRÉN,

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", bestick, 32 dlr, samtida, G

Dukar 1 par

Dukar 1 par

Krögarhuset köksutensilier

Krögarhuset köksutensilier

Zippo tändare

Zippo tändare

Spelautomat

Spelautomat

Vårt Nyhetsbrev