Vettar trä
2018-12-06
596541
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VETTAR, 3 st., trä, 1900-talets första hälft, polykromt bemålade, längd ca 30-38 cm
Slitage, smärre färgbortfall