Bestick emalj 1700-tal
2018-12-07
597215
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, omkring år 1700, kniv och gaffel i etui, emaljerad koppar, dekor av porträttprofiler och blomster, total längd ca 14,5 cm
Åldersrelaterat slitage