Arkiv

Belysning - Sida 82

Ljusstakar i Louis seize-stil

Ljusstakar i Louis seize-stil

Takarmatur

Takarmatur

Takarmatur Jugend

Takarmatur Jugend

Ljuskrona

Ljuskrona

Kandelabrar empire

Kandelabrar empire

Ljuskrona med prismor i gustaviansk stil

Kandelabrar, 1 par, 1800-talets andra hälft

Ljustakar

Ljustakar

Ljuskrona

Ljuskrona

Ljuskrona 1800-tal förgylld

Ljuskrona 1800-tal förgylld

Bordslampor senempire

Bordslampor senempire

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Vårt Nyhetsbrev