Arkiv

Belysning - Sida 83

Ljuskrona för 16 ljus

Ljuskrona för 16 ljus

Kandelaber förgylld brons

Kandelaber förgylld brons

Kandelaber brons

Kandelaber brons

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil

Jonas Bohlin Kvist Örsjö beslysning

Taklampa 1950/60-tal

Taklampa 1950/60-tal

Takfotogenlampa 1800-talets andra hälft

Golvlampa, josef frank modell  2431

DANIEL RYBAKKEN Stochastic Opal taklampa

Gino Sarfatti 2097-30 taklampa

Hans Bergström golvlampa

Hans Bergström golvlampa

Bordslampa Henningsen

Bordslampa Henningsen

Vårt Nyhetsbrev