Arkiv

Belysning - Sida 721

Taklampa Poul Henningesen

Taklampa Poul Henningesen

Ljuskrona Louis XV-stil

Ljuskrona Louis XV-stil

Möller Armatur golvlampa

Möller Armatur golvlampa

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Golvlampa 1900-talets första hälft

Golvlampa Jacobsen

Golvlampa Jacobsen

Bordslampa 1800-talets slut

Bordslampa 1800-talets slut

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Taklampa jugend

Taklampa jugend

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Taklampa ´Midnight moon pendant´

Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal

Vårt Nyhetsbrev