Ljuskrona med prismor
2016-10-28
416019
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, för åtta ljus, 1900-talets mitt, höjd 86 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas