Arkiv

Belysning - Sida 513

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Kandelabrar 1 par 1800-tal

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Ljuskrona i förgylld brons

Ljuskrona i förgylld brons

Stallyktor

Stallyktor

Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil

Takarmatur med prismor

Takarmatur med prismor

Taklampa prismor

Taklampa prismor

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Petromax taklampa

Petromax taklampa

Golvlampa

Golvlampa

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Vårt Nyhetsbrev