Ljusstakar empirestil
2014-10-22
272275
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, brons, 1800-tal, empirestil, höjd ca 31 cm
Smärre bucklor