Arkiv

Belysning - Seite 510

Plafond 1930-tal

Plafond 1930-tal

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Ljuskrona Karl Johan-stil

Ljuskrona Karl Johan-stil

Takplafond 1900-talets första hälft

Golvlampa Svenskt Tenn 2368

Golvlampa Svenskt Tenn 2368

Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil

Takarmatur Jacobsen AJ Royal Pendel

Bordslampfot brons

Bordslampfot brons

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Ljuskrona

Ljuskrona

Bordslampa funkis 1930-40-tal

Bordslampa funkis 1930-40-tal

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Jetzt Newsletter abonnieren