Ljuskrona rokokostil
2015-11-02
338971
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, stomme i mässing, behngd med olikslipade prismor, 6 ljuspipor, stammen med elektriska ljuskällor, höjd ca 80 cm
Slitage