Arkiv

Belysning - Sida 3355

Bordslampfötter i glas

Bordslampfötter i glas

Bordslampor glas

Bordslampor glas

Vägglampetter empire

Vägglampetter empire

Golvlampa 1930-tal

Golvlampa 1930-tal

Takampel glas

Takampel glas

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Vägglystrar glasarm med prismor

Lampetter 2000-tal

Lampetter 2000-tal

Taklampa 1900-talets första hälft

Väggappliquer mässing 1900-tal

Bordslampfötter 1960/70-tal

Bordslampfötter 1960/70-tal

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Vårt Nyhetsbrev