Golvlampa 1930-tal
2017-06-04
466749
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, med uplight, mässing, med tre ljusarmar, höjd 170 cm
Skärm med skador, avklippt elsladd