Taklampa 1900-talets första hälft
2017-06-11
467893
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, patinerad mässing, 1900-talets första hälft, för 8 ljuspunkter, höjd 105, diameter 90 cm
Slitage och skador