Arkiv

Belysning - Sida 3343

Bordslampa, Kastrup Glas

Bordslampa, Kastrup Glas

Taklampa Tiffanystil

Taklampa Tiffanystil

Ljuskrona

Ljuskrona

Golvlampor

Golvlampor

Bordslampor

Bordslampor

Josef Frank taklampa

Josef Frank taklampa

Bordsarmatur glas

Bordsarmatur glas

Smideskronor med glashållare

Smideskronor med glashållare

Bordslampa och askfat art deco

Takarmatur 1900-talets första hälft

Golvlampa 1960/70-tal

Golvlampa 1960/70-tal

Bordslampa jugend

Bordslampa jugend

Vårt Nyhetsbrev