Bordsarmatur glas
2017-09-07
482624
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm
visst slitage