Bordslampor
2017-09-04
481716
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, med figuriner i porslin, höjd med sockel, 33 resp. 35 cm
skador och lagningar