Arkiv

Belysning - Sida 3153

Taklampa

Taklampa

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Bordslampa 1900-talets första hälft

Bordsarmatur glas

Bordsarmatur glas

Ampel med slipad råglasskiva

Ampel med slipad råglasskiva

Bordslampor mässing

Bordslampor mässing

Bordslampa 1920/30-tal

Bordslampa 1920/30-tal

Louis Poulsen

Louis Poulsen

Lampetter 4 st

Lampetter 4 st

Bordslampa glas

Bordslampa glas

Golvlampa

Golvlampa

Väggappliquer Fönsterbelyning

Väggappliquer Fönsterbelyning

Vårt Nyhetsbrev