Bordslampa 1920/30-tal
2016-03-10
367173
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1920/30-tal, förkromad med lampfattning i porslin, höjd 32 cm
Visst slitage