Golvlampa
2016-03-16
369132
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, detaljer i mässing, höjd inkl. skärm 145 cm
Slitage