Arkiv

Belysning - Sida 3009

Malmkrona 1900-tal

Malmkrona 1900-tal

Takampel

Takampel

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson

Bordslampor 1960-tal

Bordslampor 1960-tal

Bordslampor

Bordslampor

Bordslampa 1900-talets första hälft

Ljusstakar i tenn GAB

Ljusstakar i tenn GAB

Taklampa barockstil

Taklampa barockstil

Hans Agne Jacobsson taklampa grön plåt

Väggljusstakar i form av blommor

Kyrkofönster

Kyrkofönster

Bordslampa

Bordslampa

Vårt Nyhetsbrev