Bordslampor 1960-tal
2014-11-01
274437
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, stomme i trä och pressglas, total höjd ca 47 cm
Olika socklar, bruksslitage