Väggljusstakar i form av blommor
2014-12-02
281201
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, bemålad plåt, dekor av blommor, ca 36x25 cm
PROVENIENS: Ralph Lundsten
Slitage