Arkiv

Belysning - Sida 280

Plafond Mjölby intarsia

Plafond Mjölby intarsia

Golvlampa Napoleon design Tore Alsén

Bordslampa

Bordslampa

Ljuskrona i sengustaviansk stil

Takkrona Murano

Takkrona Murano

Bordslampa Massimo Vignelli och Paolo Venini

Bordslampa 1900-talets första hälft

Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Takkrona jugend

Takkrona jugend

Ljuskrona sengustaviansk 1800-tal

Vårt Nyhetsbrev