Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
BIRGER EKMAN, plafond, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal, fanérad med intarsiadekor med allegoriska figurer, spiralvriden gul glaskupa, diameter 75 cm
Repor
352249
2016-01-03