Arkiv

Belysning - Sida 2646

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Kolonnstakar

Kolonnstakar

Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Taklampa 1930-tal

Taklampa 1930-tal

Skrivbordslampa

Skrivbordslampa

Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil

Golvlampa

Golvlampa

Väggappliquer 1800-tal

Väggappliquer 1800-tal

Bordsfotogenlampa 1800-tal

Bordsfotogenlampa 1800-tal

Vikskärm 1800-talets andra hälft

Moduler av Nagel

Moduler av Nagel

Vårt Nyhetsbrev