Väggappliquer 1800-tal
2013-06-08
190067
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, för två ljus vardera, med prismor, längd från vägg 25 cm
Lösa prismor medföljer