Ljuskrona 1900-tal
2013-05-15
185400
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, 6 ljuspipor med elektriska ljus, behängd med prismor, stomme i mässing, höjd ca 68 cm
Prismor saknas, slitage, lösa prismor medföljer