Arkiv

Belysning - Sida 2547

BORDSLAMPA nysilver 1900-tal

BORDSLAMPA nysilver 1900-tal

Borens bordslampa

Borens bordslampa

Vägglampor samt mindre pendellampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Bordslampa

Bordslampa

Bordslampor 1 par 1900-talets andra hälft

Taklampa

Taklampa

Golvlampa

Golvlampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Golvlampa Orrefors Carl Fagerlund

Vägglampor mässing

Vägglampor mässing

Vårt Nyhetsbrev