Borens bordslampa
2020-01-12
719410
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 50 cm
Slitage och repor