Bordslampa
2020-01-26
722442
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, mässingsplåt, vitlackerad insida, topplatta i glas, diameter 40 cm, höjd ca 40 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad