Arkiv

Belysning - Sida 2468

Golvlampa förgyllt trä

Golvlampa förgyllt trä

Väggarmatur 1900-talets första hälft

Golvlampor 1 par

Golvlampor 1 par

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Golvlampa

Golvlampa

Golvlampa mässing

Golvlampa mässing

Golvlampa

Golvlampa

Taklampa Fagerhult

Taklampa Fagerhult

Takkrona 1900-talets början

Takkrona 1900-talets början

Fotogenlampa i mässing och glas

Vägglystrar rokokostil

Vägglystrar rokokostil

Golvlampor

Golvlampor

Vårt Nyhetsbrev