Golvlampa
2016-04-01
372816
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVARMATUR, 1940-tal, mässing, 2 ledbara skärmar, höjd 150 cm
Bruksslitage