Arkiv

Belysning - Sida 2294

Plafond 1920/30-tal

Plafond 1920/30-tal

Golvlampa Moooi

Golvlampa Moooi

Ljuskrona i Karl Johan-stil

Ljuskrona i Karl Johan-stil

Fotogenlampa i mässing och glas

Takarmatur i emaljerad plåt

Takarmatur i emaljerad plåt

Förgyllda kandelabrar i rokokostil

Bordslampor 1 par 1950-tal

Bordslampor 1 par 1950-tal

Ljusstakar Ystad Metall

Ljusstakar Ystad Metall

Takarmaturer

Takarmaturer

Golvlampa

Golvlampa "STAFF"

Månskenslampa

Månskenslampa

Takkrona rokokostil

Takkrona rokokostil

Vårt Nyhetsbrev