Bordslampor 1 par 1950-tal
2014-05-31
250288
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1950-tal, mässingslegering, en med mittdel i teak höjd 40-41 cm
Slitage, ej funktionstestade