Takkrona rokokostil
2014-06-16
252678
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKKRONA, med prismor, 1900-talets första hälft, rokokostil, 4 ljusarmar, stomme i mässing, höjd inklusive kedja ca 96 cm
Nagg, bottenprisma saknas