Arkiv

Belysning - Sida 209

Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal

Takarmatur 1900-talets början

Takarmatur 1900-talets början

Takarmatur

Takarmatur

Golvlampa Stilnovo-stil

Golvlampa Stilnovo-stil

Golvlampa Stilnovo-stil

Golvlampa Stilnovo-stil

Taklampa jugend

Taklampa jugend

Ampel stockholmsarbete i empire

Bordslampa Frank

Bordslampa Frank

Curt Fischer Midgard vägglampa  1930-tal

Jonas Bohlin takarmatur

Jonas Bohlin takarmatur "Karusell"

Jonas Bohlin taklarmatur

Jonas Bohlin taklarmatur "Karusell"

Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank

Vårt Nyhetsbrev