Ljuskrona 1800-tal
2018-08-20
563638
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 65, diameter 40 cm
renoverad, ombyggd, slitage