Takarmatur 1900-talets början
2018-07-17
559457
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, 1 ljuspunkt, elektrifierad, stomme av mässing, slipad kupa, höjd ca 43
Slitage, smuts, nagg på kupan. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.