Arkiv

Belysning - Sida 203

Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona nyrokoko

Ljuskrona venetiansk typ med 18 ljusarmar

Alabasterlampa 1900-tal

Alabasterlampa 1900-tal

Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk

Ljusstakar empie

Ljusstakar empie

Takarmatur

Takarmatur

Ampel omkring 1900

Ampel omkring 1900

Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Kandelaber för sju ljus 1800-talets slut

Taklampa

Taklampa

Studio Job för Moooi

Studio Job för Moooi

Vårt Nyhetsbrev