Kandelaber för sju ljus 1800-talets slut
2011-09-08
100440
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KANDELABER, för sju ljus, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd 76
Något stukad